USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Cabana Hostel Guarulhos - Self Check In Guarulhos Cabana Hostel Guarulhos - Self Check In Guarulhos Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Cabana Hostel Guarulhos - Self Check In Guarulhos Cabana Hostel Guarulhos Guarulhos Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Cabana Hostel Guarulhos - Self Check In

Vroegtijdige boeking
2026-10-21
2026-10-22

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

33

Cabana Hostel Guarulhos - Self Check In

 Wi-Fi

WiFi

 Snelle in/uitcheckservice

Versneld in- en uitchecken

 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Dit comfortabele Cabana Hostel Guarulhos - Self Check In bevindt zich binnen een 10-minuten rijafstand van het Guarulhos Historic Municipal Museum en biedt gasten parkeerplaatsen.

Dit hostel is op 3 km van de Internationale Luchthaven São Paulo Guarulhos gelegen. Binnen 15 minuten rijden verderop vindt u Praça Mamonas Assassinas.

Dit comfortabele hostel ligt op 20 minuten rijden van de luchthaven Guarulhos en op 11 km van het treinstation Usp Leste.

  • Luchthavens
  • Internationale Luchthaven Guarulhos
    16 km
  • Treinstations
  • Usp Leste
    10 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Versneld in- en uitchecken
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Barbecuefaciliteiten

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 09:30 tot 23:00
Uitchecken: van 01:00 tot 09:00

Veelgestelde vragen

  • ❓

    Is er openbaar vervoer naast Cabana Hostel Guarulhos - Self Check In?

    Er is Usp Leste treinstation op 11 km van Cabana Hostel Guarulhos - Self Check In.
  • ❓

    Hoe ver is de luchthaven Guarulhos van dit comfortabele Cabana Hostel Guarulhos - Self Check In?

    Guarulhos luchthaven en dit comfortabele Cabana Hostel Guarulhos - Self Check In zijn gescheiden door een 5 km afstand.
  • ❓

    Hoeveel kost het om in Cabana Hostel Guarulhos - Self Check In te logeren?

    De gemiddelde prijs van één nacht in Cabana Hostel Guarulhos - Self Check In is $10. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op.
  • ❓

    Is er wifi in dit hostel?

    Ja, dit hostel biedt wifi aan.
  • ❓

    Zijn er kindvriendelijke faciliteiten in deze accommodatie?

    Gezinnen met kinderen kunnen gebruik maken van de voorzieningen die worden aangeboden in deze accommodatie.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-10-21
2026-10-22

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Cabana Hostel Guarulhos - Self Check In, Brazilië

Rua Piaui, 330, Guarulhos, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved